Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Zameldowałem gotowość bojową". D. Tusk poparł M. Kidawę-Błońską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lutego 2020 r. o 19:19 Powrót do artykułu
Panie tusk czy jak wygracie to dalej bedziecie rozkradac panstwo tak jak poprzednio? Jest jeszcze cos czego nie ukradliscie? Moze osmiorniczki w biedronce? :-)
kontenery PCK
 Kto ci nagadal o tych kontenerach? Gowno wybiorcze czy tvn?  Dwa prawdomowne,obiektywne I niezalezne twory hahaha :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psikawa Błońska niech się nauczy języka polskiego by reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. Zresztą słuchając tych z PO można zauważyć że język polski stwarza im problemy. A Tusk niech przestanie się wtrącać w Polskie interesy i przestanie szczycie To jest Polska sprawa i Polaków a nie obywateli polskic
 Przeczytaj to co napisałeś. I kogo Ty chcesz wysyłać do szkoły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie tusk czy jak wygracie to dalej bedziecie rozkradac panstwo tak jak poprzednio? Jest jeszcze cos czego nie ukradliscie? Moze osmiorniczki w biedronce? :-)
kontenery PCK
Kto ci nagadal o tych kontenerach? Gowno wybiorcze czy tvn?  Dwa prawdomowne,obiektywne I niezalezne twory hahaha :-)
 Ja słyszałem o kontenerach w TVP-info. Czy Twoim zdaniem to też jest g... wybiurcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie tusk czy jak wygracie to dalej bedziecie rozkradac panstwo tak jak poprzednio? Jest jeszcze cos czego nie ukradliscie? Moze osmiorniczki w biedronce? :-)
kontenery PCK
Kto ci nagadal o tych kontenerach? Gowno wybiorcze czy tvn?  Dwa prawdomowne,obiektywne I niezalezne twory hahaha :-)
 no zdrajcy ojczyzny doniesli 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie tusk czy jak wygracie to dalej bedziecie rozkradac panstwo tak jak poprzednio? Jest jeszcze cos czego nie ukradliscie? Moze osmiorniczki w biedronce? :-)
kontenery PCK
Kto ci nagadal o tych kontenerach? Gowno wybiorcze czy tvn?  Dwa prawdomowne,obiektywne I niezalezne twory hahaha :-)
Ja słyszałem o kontenerach w TVP-info. Czy Twoim zdaniem to też jest g... wybiurcze?
 Przepraszam za "WYBIURCZE" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Her TuSSk willkomen. KODawa i tak wtopi. Ludzie pamiętają 8 lat grabieży Polski, dziesiątki zamiecionych POd dywan rudego premiera afer i szydzenie z Polaków. A zatem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto ma siedzieć że platformerskie sądy skarzą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocałunek śmierci od mafioza TuSSka dla KODawy - Końskiej ? ;) Jeszcze tylko Kwaśniewski, Bolesław Wałęsa ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, KODawa tańczy jak jej Niemcy grają przy wsparciu Wielkiej Orkiestry UE. Jest zdecydowanie antypolska, antyludzka a przy tym proniemiecka i projewropejska. Ona ma Polaków gdzieś, najważniejsze są Niemcy i UE. I jeszcze POrąbane LGBT... To ja za takiego prezydenta podziękuję już na wstępie. Oczywiście czerwone i żydowskie elity a także ich wnuki i prawnuki będą na nią głosować bo to gwarancja dalszych afer, kradzieży i ogłupiania Polaków. Jednym słowem kosztem nas wszystkich dalej będą kręcić lody przy akompaniamencie rudej sepleniącej melepety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piskliwa Błońska niech się nauczy języka polskiego by reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. Zresztą słuchając tych z PO można zauważyć że język polski stwarza im problemy. A Tusk niech przestanie się wtrącać w Polskie sprawy i przestanie szczuć. To jest Polska sprawa i Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Her TuSSk willkomen. KODawa i tak wtopi. Ludzie pamiętają 8 lat grabieży Polski, dziesiątki zamiecionych POd dywan rudego premiera afer i szydzenie z Polaków. A zatem?
 który to raz wkleiłeś snierdzacy pisi trolu podnóżku załupieżonego karła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocałunek śmierci od mafioza TuSSka dla KODawy - Końskiej ? ;) Jeszcze tylko Kwaśniewski, Bolesław Wałęsa  ;)
 który to raz wkleiłeś snierdzacy pisi trolu podnóżku załupieżonego karła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIŁA BŁOŃSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocałunek śmierci od mafioza TuSSka dla KODawy - Końskiej ? ;) Jeszcze tylko Kwaśniewski, Bolesław Wałęsa ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Her TuSSk willkomen. KODawa i tak wtopi. Ludzie pamiętają 8 lat grabieży Polski, dziesiątki zamiecionych POd dywan rudego premiera afer i szydzenie z Polaków. A zatem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" mierna KODawa :) / 2 minuty temu+3 Her TuSSk willkomen. KODawa i tak wtopi. Ludzie pamiętają 8 lat grabieży Polski, dziesiątki zamiecionych POd dywan rudego premiera afer i szydzenie z Polaków. A zatem? Avatar KODawa Końska - to miernota intelektualna / 3 minuty temu+3 Pocałunek śmierci od mafioza TuSSka dla KODawy - Końskiej ? ;) Jeszcze tylko Kwaśniewski, Bolesław Wałęsa ;)" -------------można być głupszym od cIebie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na poligonowej stadion żużlowy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretyńskie komentarze widzę... Ale czego się spodziewać po wyborcach Dudy, który jest popychadłem kaczora, który jest TYLKO POSŁEM PRZYPOMINAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małgośka mówią mi, oj ... ty, ...ty Ja już się wewnętrznie porozumiałem, do niczego Pani i wasza partia nie jest mi potrzebna. Nie chcę już waszych nagrań słuchać, jaki deal jest najważniejszy, podpalanie budek. PIS niewiele lepszy, ale przynajmniej od koryta was odsunął w tym jest prawdziwy. A to namaszczenie od Tuska to Angela dała, czy tak na ołtarz ktoś kobitę rzuca, a może się uda wepchać fuksem. A odda moją kasę z OFE? Śmieciówki da do 67'? Czyją budkę podpalą? Kogo zbluzgają? A kogo dorżną? Nauczy dzieci szczaw jeść? Piniendzy nie bedzie i nie bedzie? Będzie kopać i przesiewać? Opluje Polskę dla dobra Polski? O czyje interesy zadba, UE? Chyba się nie porozumiemy wewnętrznie, ani zewnętrznie. Ładna to fakt, ładniejsza od Ewci To samo oprogramowanie, bliźniaczki? Jak bym cyborga słuchał z taśmy.. Bosak ma chociaż jakieś poglądy, a tu żadnych. Duda niby prospołeczny, Kamysz ,,prorodzinny" Biedroń radosny jak wiosna, sam z siebie się cieszy.. Oj będzie walka ostra na kamienie, dinozaury uciekajcie! A kto był rzecznikiem rządu PO? Pani Błońska? Ma jakieś wogóle poglądy? Nie mogę się doczekać.. Tusk zameldował gotowość bojową, geny przodków nie giną. Obowiązek ponad wszystko. Co to za bojówki nie pytam, bojowanie zobaczymy nie ma co gdybać, czy to radiostacja w Gliwicach, lufthansa nad Wieluniem, kodowcy coś spalą, trojańska prezydent, noc długich noży, mniejsza o to. Wolność nie jest dana raz na zawsze .. (JP II) Ktokolwiek Bosak, Duda, Kowalski, Malinowski etc Polak Wg Pani K.Błońskiej najbardziej o Polskę dba Kaczyński, ale porównała go ze sobą, jej poglądów nie komentuję..czasem nie rozumie co mówi, albo mówi co rozum nie da rady potwierdzić na jawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy leń i obibok w historii Unii Europejskiej poparł kandydatkę nie posiadającą żadnej wiedzy i umiejętności myślenia nawet na poziomie szkoły podstawowej. Osoby jeszcze chcące głosować na tą panią niech porównają działalność, pracowitość i inteligencję nowego Przewodniczącego Rady Europejskiej -byłego premiera Belgii Charlesa Michela z przynoszącym wstyd Polsce poprzednim przewodniczącym, który swoją arogancją i głupotą bardzo mocno przyczynił się do Brexitu. Różnica jest niestety ogromna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...